Wyróżnienie dla trenera Adama Bunio

Z satysfakcją informujemy, że trener badmintonistów Stali Nowa Dęba Adam Bunio głosami internautów i czytelników znalazł się w doborowym gronie trzech najpopularniejszych trenerów w II Plebiscycie Sportowym portalu „rta 24.eu warto wiedzieć więcej”.Trzecie miejsce zajął Adam Bunio, trener sekcji badmintona Stal Nowa Dęba, a sukces tego szkoleniowca w tym Plebiscycie, to przede wszystkim wielkie wyróżnienie dla sekcji badmintona, która w minionym roku 2017, roku Złotego Jubileuszu 50 – lecia swojego istnienia, zanotowała największe sukcesy. Zagłosowało na niego 145 osób. Wychował wiele pokoleń zawodników, jego podopieczni od lat donoszą sukcesy zarówno na turniejach w ogólnopolskich, jak i zagranicznych. W ubiegłym roku jego podopieczni między innymi czterokrotnie wywalczyli tytuł Mistrza Polski na Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów. Jeden z jego podopiecznych, Tymoteusz Malik został uznany najlepszym polskim badmintonistą w kategorii juniorów w 2017 roku, mając na swoim koncie zdobytych 6 medali na Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów (3 złote i 3 brązowe). Adam Bunio jest wielokrotnym medalistą:  Mistrzostw Polski Weteranów, Trenerów, Nauczycieli i Pracowników Oświaty, a także Mistrzostw Polski Radnych, Parlamentarzystów i Pracowników Samorządowych.