Kadra wojewódzka

KADRY WOJEWÓDZKIE MŁODZIKÓW, JUNIORÓW MŁODSZYCH
I JUNIORÓW NA ROK 2019

       Kadra A (podstawowa) Wojewódzka Młodzików
na II półrocze 2019 roku

  1. Dydyński Arkadiusz (UKS „Orbitek” Straszęcin)
  2. Skrzek Emilia (UKS „Orbitek” Straszęcin)
  3. Zator Klaudia (UKS „Orbitek” Straszęcin)
  4. Krystek Oliwia (UKS „Orbitek” Straszęcin)
  5. Kufel Bartosz (UKS „Orbitek” Straszęcin)
  6. Malak Kamil (UKS „Start” Widełka)
  7. Pastuła Emilia (UKS „Start” Widełka)
  8. Rzeszutek Klaudia (UKS „Start” Widełka)
  9. Jaszcz Jan (UKS „Orbitek” Straszęcin)
  10. Woźniak Aleksandra (UKS „Jagiellonka” Medyka)
  11. Harapiński Mikołaj (UKS „Jagiellonka” Medyka)
  12. Kazimir Szymon (UKS „Jagiellonka” Medyka)
  13. Wąsik Krystian (MKS „Stal” Nowa Dęba)
  14. Wąsik Karol (MKS „Stal” Nowa Dęba)
  15. Obłoza Kacper (UKS „Jagiellonka” Medyka)
  16. Drymajło Kacper(SSKS Badminton Przemyśl)

                           Kadra B (rezerwowa) Wojewódzka Młodzików
na II półrocze  2019 roku

  1. Miazga Oliwa (UKS „Orbitek” Straszęcin)
  2. Knaź Andżelika (UKS „Jagiellonka” Medyka)
  3. Fortuna Jakub (UKS „Jagiellonka” Medyka)
  4. Pietnica Jakub (UKS „Jagiellonka” Medyka)
  5. Serafin Oliwia (UKS „Jagiellonka” Medyka)
  6. Kuczewska Natalia (UKSB „Volant” Mielec)
  7. Surowiec Kacper (UKSB „Volant” Mielec)
  8. Rusin Dawid (UKSB „Volant” Mielec)
  9. Piechota Oliwia (UKSB „Volant” Mielec)
  10. Jodłowska Patrycja (UKS „Sokół” Ropczyce)
  11. Grzyb Gabriel (UKS „Orbitek” Straszęcin)

              Kadra A (podstawowa) Wojewódzka Juniorów Młodszych
na II półrocze 2019 roku

  1. Krystek Konrad (UKS „Orbitek” Straszęcin)
  2. Bukowińska Amelia (UMKS Dubiecko)
  3. Kosztyło Michał (UKS „Orbitek” Straszęcin)
  4. Grzyb Wiktor (UKS „Orbitek” Straszęcin)
  5. Orzechowicz Jessica (UKS „MixTeam” Tarnowiec)
  6. Maciąg Szymon (UKS „Start” Widełka)
  7. Kowal Adrian (MKS „Stal” Nowa Dęba)

                   Kadra B (rezerwowa) Wojewódzka Juniorów Młodszych
na II półrocze 2019 roku

  1. Kapinos Dominik (UKSB „Volant” Mielec)
  2. Harapiński Filip (UKS „Jagiellonka” Medyka)

Kadra A (podstawowa) Wojewódzka Juniorów
na II półrocze  2019 roku

  1. Kordek Patryk (UKS „Aktywna Piątka” Przemyśl)
  2. Bukowińska Klaudia (RKB Rzeszów)
  3. Dziedzic Maria (RKB Rzeszów)
  4. Jodłowska Aleksandra (UKS „Sokół” Ropczyce))
  5. Kania Monika (UKS „Arka” Umieszcz)
  6. Jurusik Mariola (UKS „Arka” Umieszcz)
  7. Lejko Rafał (MKS „Stal” Nowa Dęba)