Brązowy medal dla Podkarpacia w Drużynowych Mistrzostwach Polski Województw

W dniach 14-16 czerwca 2024 roku w Suchedniowie odbyły się Mistrzostwa Polski Województw w Badmintonie, na których drużyna wojewódzka dziewcząt z Podkarpacia wywalczyła zasłużone trzecie miejsce. Reprezentantkami Podkarpacia były zawodniczki z klubów JKB Jarosław oraz MKS SKARBEK Gogołów: Amelia Madaj, Oliwia Czogała, Zuzanna Biłas i Milena Madziar.

Turniej w Suchedniowie przyciągnął najlepsze drużyny z całego kraju, a rywalizacja była na najwyższym poziomie. Zawodniczki z Podkarpacia, mimo silnej konkurencji, pokazały niezwykłą determinację, waleczność i ducha zespołowego, co zaowocowało zdobyciem miejsca na podium.

Amelia Madaj i Oliwia Czogała z JKB Jarosław, a także Zuzanna Biłas i Milena Madziar z MKS SKARBEK Gogołów, rozegrały mecze pełne emocji i sportowej pasji. Ich współpraca i wzajemne wsparcie były kluczem do sukcesu. Każda z zawodniczek wnosiła do drużyny swoje unikalne umiejętności, tworząc zgrany i skuteczny zespół.

Podczas turnieju dziewczęta stoczyły wiele zaciętych pojedynków, zarówno w grach pojedynczych, jak i deblowych. Ich zaangażowanie i profesjonalizm zostały docenione przez kibiców oraz trenerów, a brązowy medal to dowód na ich ciężką pracę i sportowe zaangażowanie.

Zdobycie trzeciego miejsca na Mistrzostwach Polski Województw to ogromny sukces dla drużyny z Podkarpacia i ich klubów. Gratulujemy zawodniczkom oraz ich trenerom, którzy przyczynili się do tego osiągnięcia. Czekamy na kolejne sukcesy i jesteśmy dumni z tak utalentowanych reprezentantek naszego regionu.