XXV Jubileuszowy Turniej Starszych Seniorów „Yonex Open Forever Young” w badmintonie – Suchedniów

W województwie świętokrzyskim w miejscowości Suchedniów rozegrany został XXV Jubileuszowy Turniej Starszych Seniorów „Yonex Open Forever Young” w badmintonie w różnych kategoriach wiekowych.
W turnieju tym wystartowało łącznie prawie 200 zawodniczek i zawodników z całej Polski.
W zawodach tych bardzo dobrze spisała się trójka badmintonowych weteranów z Nowej Dęby: Tadeusz SzczurMieczysław Sitko i Jacek Tomasiewicz, którzy wywalczyli łącznie trzy brązowe medale.
W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii wiekowej + 55 lat trzecie miejsce i brązowy medal wywalczył Tadeusz Szczur, a na miejscu czwartym uplasował się Mieczysław Sitko.
W grze podwójnej mężczyzn w kategorii wiekowej +55 lat trzecie miejsce i brązowy medal wywalczył debel: Tadeusz Szczur / Mieczysław Sitko.
W grze podwójnej mężczyzn w kategorii wiekowej +50 lat trzecie miejsce i brązowy medal wywalczył debel: Jacek Tomasiewicz (Nowa Dęba) / Karol Pik (Warszawa).
To kolejny sukces badmintonowych weteranów z Nowej Dęby na arenie ogólnopolskiej, którzy cały czas udowadniają że mimo upływu lat ciągle są w doskonałej formie.
Gratulujemy.
Na zdjęciach badmintonowi weterani z Nowej Dęby na podium dla zwycięzców w Suchedniowie.