Srebro i brąz na Super Grand Prix Juniorów i Młodzików w Suchedniowie

W dniach 1-3.04.2023 r. w Suchedniowie rozegrane zostało Super Grand Prix Juniorów i Młodzików z udziałem 199 zawodników z całej Polski. Formuła tego rodzaju turnieju daje możliwość rozgrywania meczy o każde miejsce po grach w grupach. Z Podkarpacia wystąpili zawodnicy z klubów: MKS Koliber Dąbrówki, MKS Stal Nowa Dęba, UKS Sokół Ropczyce, MKS Skarbek Gogołów oraz UKS Orbitek Straszęcin. Tym razem kadra Podkarpacia zdobyła dwa medale. Srebrny medal w grze mieszanej (kategoria młodzik)zdobyła zawodniczka (UKS Sokół Ropczyce) Julia Piaskowska występując w parze z Mateuszem Michalikiem reprezentującym klub ULKS Lotka Gmina Olsztyn.  Drugi medal zdobył Mikołaj Krystek (UKS Orbitek Straszęcin) w grze podwójnej chłopców (kategoria młodzik) występując w parze  z Jakubem Dulembą reprezentującym klub MKS Orlicz Suchedniów. Dobra postawa zawodników jest bardzo dobrym prognostykiem przed zbliżającymi się mistrzostwami Polski.
Szczegółowe wyniki zawodników są następujące:
Kategoria młodzik:

1. Julia Oszajca (MKS Skarbek Gogołów) – 21 m gra pojedyncza, 14 m  gra podwójna
  2. Jan Wilczek (MKS Skarbek Gogołów) – 23 m gra pojedyncza,  12  m   gra podwójna
  3. Przemek Drzyzga (MKS Skarbek Gogołów) – 20 m gra pojedyncza, 12 m gra podwójna
  4. Mikołaj Krystek (UKS Orbitek Straszęcin) – 4 m gra mieszana,  3 m  gra podwójna
  5. Filip Żegleń ( UKS Orbitek Straszęcin) – 28 m gra pojedyncza,   14 m  gra podwójna
  6. Julia Piaskowska ( UKS Sokół Ropczyce) – 2 m  gra mieszana,  8 m gra podwójna
  7. Oliwia Surowiec (UMKS Koliber Dabrówki) – 7 m gra pojedyncza, 8 m gra podwójna
    Kategoria junior:Karol Wąsik ( MKS Stal Nowa Dęba) – 14 m gra pojedyncza,  9 m gra podwójna
  1. Kamil Malak (MKS Stal Nowa Dęba) – 17 m gra pojedyncza, 9 m gra podwójna
  2. Bartosz Kufel (UKS Orbitek Straszęcin) – 16 m  gra pojedyncza.SZCZEGÓŁOWE WYNIKI