Udany występ zawodników z Gogołowa w turnieju Grand Prix w Suchedniowie

W dniach od 26 do 28 stycznia 2024 roku, Suchedniów stał się areną rywalizacji badmintonowej w turnieju z cyklu – Grand Prix w Badmintonie. Trzydniowy turniej zgromadził 130 utalentowanych zawodników z różnych zakątków Polski, tworząc niezapomnianą atmosferę rywalizacji i sportowej pasji. Organizatorzy zadbali o to, aby Grand Prix w Badmintonie w Suchedniowie było wyjątkowym wydarzeniem. Nie tylko ze względu na profesjonalną rywalizację, ale również dzięki starannie przygotowanej infrastrukturze, która umożliwiła zawodnikom zaprezentowanie swojego najlepszego potencjału. W turnieju wzięli udział zarówno utytułowani zawodnicy, jak i młode talenty, tworząc mieszankę doświadczenia i młodzieńczej werwy. Dyscyplina, zaangażowanie oraz determinacja były widoczne na każdym etapie rywalizacji. Zawodnicy rywalizowali w dwóch różnych kategoriach wiekowych, dostarczając widzom niesamowitych emocji i widowiska. Nasze województwo z powodzeniem reprezentował klub z Gogołowa, w składzie:
Milena Madziar, Zuzanna Biłas, Julia Oszajca, Bohdana Vambol, Jan Wilczek i Przemysław Drzyzga, przywożąc w swoim dorobku 2 srebrne oraz 2 brązowe medale w kategorii U13, które zdobyły: Milena Madziar (gra podwójna – miejsce 2 / mieszana – miejsce 3)
Zuzanna Biłas (gra pojedyncza – miejsce 3 / podwójna – miejsce 2 i mieszana – miejsce 2),
a w kategorii u17: Julia Oszajca (gra mieszana – miejsce 5-8), Przemysław Drzyzga (gra podwójna – miejsce 5-8), Jan Wilczek (gra mieszana oraz gra podwójna – miejsca 5-8)
Suchedniów przez trzy dni stał się centrum badmintonowej pasji, a boiska były świadkami zaciętych pojedynków, pełnych technicznych popisów i strategicznych zagrywek. Kibice zgromadzeni na trybunach wspierali swoich ulubieńców, tworząc gorącą atmosferę rywalizacji. Nie tylko zawodnicy byli bohaterami turnieju – chwałę zbierali także organizatorzy, sędziowie i wolontariusze, którzy zadecydowali o sukcesie wydarzenia. Bez ich zaangażowania i profesjonalizmu przeprowadzenie Grand Prix w Badmintonie w taki sposób byłoby niemożliwe. Jednym z najważniejszych elementów turnieju była jednak nie tylko rywalizacja, ale również integracja społeczności badmintonowej. Spotkania to nie tylko szansa na zdobycie prestiżowych trofeów, ale także na wymianę doświadczeń, nawiązywanie nowych znajomości i promocję samego sportu. Grand Prix w Badmintonie w Suchedniowie przeszedł do historii jako udane, pełne sportowej pasji wydarzenie. Rywalizacja, atmosfera i zaangażowanie uczestników z pewnością pozostaną w pamięci zarówno zawodników, jak i kibiców. Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz organizatorom tego wyjątkowego turnieju badmintonowego, który z pewnością wpisał się na stałe w kalendarz polskiego sportu. Ogromne gratulacje dla zawodników  MKS „SKARBEK” Gogołów oraz dla trenerki Anny Wiśniowskiej za trud pracy włożony w wychowanie zawodników.