Udany występ naszych zawodników w Sianowie

W dniach 02-04.12.2022 w Sianowie odbył się jeden  z najbardziej prestiżowych turniejów badmintonowych w kategoriach U13, U17 oraz U23 –  Super Grand Prix. W turnieju wystąpiło łącznie 149 najlepszych zawodników z Polski, którzy zostali zakwalifikowani do turnieju na podstawie rankingu PZB. Nasi zawodnicy zanotowali bardzo dobry występ zdobywając wysoko punktowane miejsca do rankingu Polskiego Związku Badmintona oraz dwa srebrne medale w grze podwójnej w kategorii młodzieżowców, który zdobył Wiktor Grzyb (UKS Orbitek Straszęcin) w parze z Karolem Wąsikiem (MKS Stal Nowa Dęba)  oraz w kategorii U17 Krystian Wąsik (MKS Stal Nowa Dęba) w parze z Wojciechem Budnym BENINCA UKS Feniks K-K. Nasi reprezentanci pokazali dobry badminton rywalizując z najlepszymi parami w kraju trenującymi na co dzień w OSSM. Wszystkie mecze były bardzo zacięte oraz wyrównane i równie dobrze mogły mieć inny przebieg bardziej korzystny dla naszych reprezentantów.
Szczegółowe wyniki naszych zawodników:
Młodzieżowiec:
Wiktor Grzyb (UKS Orbitek Straszęcin) – 2 miejsce gra podwójna, 6 miejsce gra pojedyncza
Karol Wąsik  (MKS Stal Nowa Dęba) – 2 miejsce gra podwójna, 7 miejsce gra pojedyncza
Junior Młodszy:
Krystian Wąsik (MKS Stal Nowa Dęba) – 8 miejsce gra pojedyncza, 2 miejsce gra podwójna
Bartosz Kufel (UKS Orbitek Straszęcin) – 10 miejsce gra mieszana, 7 miejsce gra podwójna.
Szymon Kazimir (SSKS Badminton Przemyśl) – 23 miejsce gra pojedyncza, 15 miejsce gra podwójna
Kacper Drymajło (SSKS Badminton Przemyśl – 16 miejsce gra pojedyncza.
Oliwia Surowiec (UMKS Koliber Dąbrówki) – 16 miejsce gra pojedyncza, 7 miejsce  gra podwójna.
Młodzik Młodszy:
Filip Żegleń (UKS Orbitek Straszęcin) – 13 miejsce gra pojedyncza, 4 miejsce gra podwójna.
Bartosz Maciejowski (UKS Orbitek Straszęcin) – 26 miejsce gra pojedyncza, 6 miejsce gra podwójna.
Ignacy Wiśniowski (MKS Skarbek Gogołów) – 29 miejsce gra pojedyncza, 6 miejsce gra podwójna
Aleksander Bandrowicz (SSKS Badminton Przemyśl)) – 14 miejsce gra pojedyncza, 7 miejsce gra podwójna.
SZCZEGÓŁOWE WYNIKI