Cztery medale naszych zawodników podczas Otwartego Grand Prix w Baranowie

W dniach 18-20.02.2022 r. w Baranowie odbyło się Otwarte Grand Prix Młodzieżowców, Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych. W turnieju wzięła udział 7 osobowa reprezentacja naszego województwa – Emilia Skrzek, Antonina Skrzek, Wiktor Grzyb (UKS Orbitek Straszęcin), Przemysław Drzyzga, Jan Wilczek (MKS Skarbek Gogołów) oraz Karol Wąsik, Kamil Malak (MKS Stal Nowa Dęba). Nasi zawodnicy z Baranowa wrócili z czterema medalami. Dwa medale w kategorii juniorów młodszych zdobyła Emilia Skrzek – srebrny medal w grze mieszanej oraz brązowy w grze podwójnej. Srebrny medal w grze podwójnej młodzieżowców zdobył Wiktor Grzyb. W kategorii młodzików młodszych brązowy medal zdobyła para Jan Wilczek/Przemysław Drzyzga. Wszyscy nasi medaliści stoczyli bardzo zacięte pojedynki decydujące o zdobytym medalu i przy odrobinie szczęścia wyniki mogły być jeszcze lepsze.
Szczegółowe wyniki naszych zawodników:
Gra pojedyncza Młodzieżowców:
5 miejsce – Wiktor Grzyb (UKS Orbitek Straszęcin)
Gra podwójna Młodzieżowców:
5 miejsce – Wiktor Grzyb (UKS Orbitek Straszęcin)
Gra pojedyncza Juniorek Młodszych:
9 m. – Emilia Skrzek (UKS Orbitek Straszęcin)
Gra pojedyncza Juniorów Młodszych:
9 m. – Kamil Malak (MKS Stal Nowa Dęba)
Gra mieszana Juniorów Młodszych:
2 m. – Emilia Skrzek (UKS Orbitek Straszęcin)
Gra podwójna Juniorek Młodszych:
3 m. – Emilia Skrzek (UKS Orbitek Straszęcin)
Gra podwójna Juniorów Młodszych:
5 m. -Kamil Malak (MKS Stal Nowa Dęba)
Gra pojedyncza:
9 m. – Karol Wąsik (MKS Stal Nowa Dęba),
Gra podwójna:
5 m. – Karol  Wąsik (MKS Stal Nowa Dęba),
Gra pojedyncza chłopców:
16 miejsce – Przemysław Drzyzga (MKS Skarbek Gogołów),
31 miejsce – Jan Wilczek (MKS Skarbek Gogołów).
Gra podwójna chłopców:
3 miejsce – Przemysław Drzyzga /Jan Wilczek (MKS Skarbek Gogołów).
Szczegółowe wyniki turnieju.