Edycja Turniejów Podkarpacki CUP 2021 zakończona

11.12.2021 Szczucinie rozegrany został  ostatni turniej badmintona z cyklu “Podkarpacki Cup 2021” w kategoriach: Żaków Młodszych, Żaków, Młodzików Młodszych, Młodzików oraz Juniorów Młodszych. Podobnie jak w poprzednim roku organizatorami tego cyklu turniejów był Podkarpacki Związek Badmintona oraz UMKS Junis Szczucin. Zarząd Podkarpackiego Związku Badmintona składa podziękowania władzom samorządowym oraz klubowi ze Szczucina. Dekoracji w kategorii żaków dokonał zastępca Burmistrza miasta Szczucin Pan Tomasz Bełzowski. Mimo trudniej sytuacji w kraju związanej z pandemią rozegrane zostały wszystkie zaplanowane turnieje. Nadmienić należy że były to turnieje krajowe na których zawodnicy zdobywali punkty do list klasyfikacyjnych.   Turnieje cieszyły się bardzo dużym powodzeniem a zawodnicy przyjeżdżali z następujących województw: Śląskie, Dolnośląskie, Małopolskie, Lubelskie, Mazowieckie, Opolskie a także gościliśmy na ostatnim turnieju zawodniczkę z Czech. W minionym cyklu turniejów udział wzięło 36 klubów. Koszty organizacyjne w całości pokrył Podkarpacki Związek Badmintona. Na zakończenie całego cyklu rozgrywek nagrodzono najlepszych zawodników i zawodniczki we wszystkich kategoriach wiekowych oraz najlepsze kluby. Szczegółowe wyniki turnieju rozegranego w dniu 11.12.2021  r.
A miejsca na podium przedstawiają się <NASTĘPUJĄCO>

W klasyfikacji generalnej  w poszczególnych  kategoriach wiekowych miejsca zajęli:

KLASYFIKACJA KLUBÓW
Kolejny cykl turniejów już za rok do zobaczenia. Bardzo dziękujemy wszystkim za udział i sportową postawę.