Dwa brązowe medale Emilki Skrzek na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Piotrkowie Trybunalskim

W dniach 26-29.06.2021 r. z udziałem 123 zawodników i zawodniczek odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w badmintonie w Piotrkowie Trybunalskim. W mistrzostwach udział wzięła udział trójka zawodników z Podkarpacia. Emilia Skrzek (UKS Orbitek Straszęcin) , Kamil Malak i Karol Wąsik (MKS Stal Nowa Dęba) . Z dwoma medalami zakończyła turniej Emilia Skrzek z UKS Orbitek Straszęcin. Pierwszy brązowy medal zdobyła w grze mieszanej występując w parze z zawodnikiem Mikołajem Kraftem (CT Academy HawelPoznań). Mixt Skrzek/Kraft  w drodze do półfinału pokonała bardzo dwie mocne pary Toczek/Skórkowska oraz Podkowiński/Pajek. Natomiast w półfinale ulegli faworytom turnieju parze Julia Stankiewicz /Arkadiusz Dydyński (UKS Hubal Białystok – wychowanek UKS Orbitek Straszęcin). Drugi brązowy medal Emilka zdobyła w grze podwójnej dziewcząt występując w parze z Julią Stankiewicz (UKS Hubal Białystok). Para Skrzek/Stankiewicz w drodze do półfinału pokonała debel Weronikę Aleksandrowicz/Amelia Jaworska oraz Nikolę Nowińską/Magdalenę Tatomir. Niestety po trzysetowym zaciętym pojedynku uległy parze Marta Styczyńska/Aleksandra Węsławowicz (ABRM Warszawa). Był to piąty medal zdobyty w tym sezonie przez reprezentantów z Podkarpacia w turniejach mistrzowskich.
Miejsca pozostałych zawodników:
Kamil Malak 9 miejsce w grze pojedynczej oraz 9 miejsce w grze podwójnej razem z Karolem Wąsikiem (obaj MKS Stal Nowa Dęba)