Medale na Grand Prix Gold w Suchedniowie

W dniach 24-26.02.2017 r. Suchedniów  gościł najlepszych zawodników w turnieju  Grand Prix Gold Juniorów i Młodzików w badmintonie. Doskonały występ zaliczyli nasi reprezentanci zarówno w kategorii juniorów i młodzików. W kategorii juniorów Tymoteusz Malik (Stal Nowa Dęba) występujący w parze z Robertem Cybulskim z Bierunia zwyciężyli w grze podwójnej chłopców a czwarte miejsce w tej kategorii zajęła para z UKS Start Widełka Paweł Kopański/Konrad Płoch.  W grze mieszanej bardzo dobry występ zanotował Patryk Kopeć (Stal Nowa Dęba) który występując wspólnie z Wiktorią Adamek zajął drugie miejsce. Wysokie trzecie miejsce  zajęła również w grze mieszanej Beata Mycek (Stal Nowa Dęba), która w parze z Wiktorem Treckim (Unia Bieruń) sprawiła ogromną niespodziankę. Beata i Wiktor to juniorzy młodsi, którzy pokonali pary juniorskie należące do ścisłej czołówki.  W grze pojedynczej juniorów czwarte miejsce zajął Norbert Świerk z UKS Aktywnej Piątki Przemyśl. W kategorii młodzików w grze podwójnej chłopców drugie miejsce zajęli Michał Kosztyło (Orbitek Straszęcin)/Jakub Suszyński (MKS Stal Nowa Dęba)  a trzecie miejsce w grze mieszanej zajął Szymon Maciąg (UKS Sart Widełka) występujący w parze z Zuzanną Luban (Energia Lubliniec) . Przed naszymi juniorami i młodzikami w marcu dwa bardzo ważne starty: Grand Prix w Suwałkach i Mistrzostwa Polski Województw Drużyn Mieszanych w Kępnie. SZCZEGÓŁOWE WYNIKI