Medale naszych zawodników na Grand Prix w Warszawie

W Warszawie w dniach 14-16.10.2016 roku rozegrany został Turniej Grand Prix Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych. W turnieju nie zbrakło zawodników z klubów Podkarpackich takich jak MKS Stal Nowa Dęba, UKS Orbitek Straszęin, UKS Sokół Ropczyce, UKS Dubiecko i UKS Aktywna Piątka Przemyśl. Najlepiej spośród startujących wypadli zawodnicy z Nowej Dęby i Straszęcina. W turnieju juniorów młodszych drugie miejsce w grze podwójnej chłopców zajęła para Jakub Kufel (Orbitek Straszęcin)/Rafał Lejko (MKS Stal Nowa Dęba) którzy ulegli w finale zawodnikom Gabrysiak/Matysiak. Piąte miejsce w grze podwójnej chłopców zajął Patryk Michałek (Orbitek Straszęcin) występujący w parze z Wojciechem Brudkiem z Pszczyny.  Również w grze mieszanej juniorów młodszych nasi reprezentanci zanotowali dobry występ. Para Rafał Lejko/Natalia Róg (MKS Stal Nowa Dęba zajęła trzecie miejsce a pary Jakub Kufel (Orbitek Straszęcin)/Joanna Dorawa (MKS Lednik Miastko) oraz Patryk Kordek (UKS Aktywna Piątka Przemyśl)/Dominika Kwaśnik (Fenix Kędzierzyn Koźle) zajęły piąte miejsce.  Również w grze podwójnej dziewcząt nasza para Magdalena Golenia (Orbitek Straszęcin)/Natalia Róg (MKS Stal Nowa Dęba) zajęła  trzecie miejsce ulegając w walce o finał dziewczętom  Kulska / Parysz z Bierunia.  Do starszych kolegów dostosowała się para młodzików młodszych Arkadiusz Dydyński /Emilia Skrzek (Orbitek Straszęcin), która w grze mieszanej zajęła wysokie trzecie miejsce.