11 medali dla Podkarpacia na Grand Prix w Katowicach

W dniach 7-9 kwietnia 2017 r. w Katowicach  został rozegrany jeden z największych turniejów badmintonowych tego sezonu Grand Prix Polski w kategorii Junior, Junior Młodszy, Młodzik, Młodzik Młodszy. W sumie rozegranych zostało 830 pojedynków na czternastu kortach w ciągu trzech dni. W turnieju wzięła udział liczna grupa zawodników  z podkarpackich klubów między innymi : UKS Arka Umieszcz, UKS Dubiecko, UKS MixTeam Tarnowiec, UKS Orbitek Straszęcin, UKS Sokół Ropczyce, MKS Stal Nowa Dęba, UKS Start Widełka, RKB Rzeszów, UKS Aktywna Piątka Przemyśl. Reprezentacja naszego województwa liczyła w sumie 28 zawodników. Dobre przygotowanie zawodników zaowocowało zdobyciem ważnych punktów do list klasyfikacyjnych, a co najważniejsze medali i nagród. Na Podkarpacie przywiezionych zostało jedenaście medali a ich zdobywcami zostali: