Patryk Kordek kończy IMPE na miejscach 5-8 w grze podwójnej

W trakcie intensywnych zmagań na Indywidualnych Mistrzostwach Polski Elity w Badmintonie (IMPE), w Ząbkach, k.Warszawy, Patryk Kordek, młody i utalentowany wychowanek przemyskiego klubu aktualne grający na licencji Chojnika Jelenie Góra, pozostawił swój ślad na korcie, zdobywając miejsce 5-8 w grze podwójnej. To kolejny krok w jego sportowej karierze, pełnej pasji i determinacji.

Patryk Kordek, reprezentujący jeleniogórskie barwy w tym prestiżowym turnieju, zaskarbił sobie uznanie za dynamikę i precyzję swojej gry. Wraz ze swoim boiskowym partnerem gry podwójnej – Kacprem Górniakiem pokazywał nie tylko świetną technikę, ale także niezłomną wolę walki na każdym etapie zawodów.

Mimo zakończenia na tej pozycji, Patryk Kordek udowodnił, że jest jednym z najbardziej obiecujących talentów w polskim badmintonie. Jego ciężka praca, poświęcenie i poziom gry stawiają go w gronie zawodników, na których można liczyć w przyszłych turniejach.

Gratulacje dla Patryka Kordka za świetny występ na IMPE w Ząbkach. Życzymy mu dalszych sukcesów, niezapomnianych emocji na korcie i spełnienia wszystkich sportowych marzeń!