Brązowy medal Wiktora w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Markach

W dniach 21-23.05.2022 r. odbyły się w Markach koło Warszawy Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców. W turnieju województwo Podkarpackie reprezentowali Tymoteusz Malik (MKS Stal Nowa Dęba) oraz Wiktor Grzyb (UKS Orbitek Straszęcin). Obaj zawodnicy bardzo dobrze zaprezentowali się w Markach. Tymoteusz Malik zajął piąte miejsca w grze pojedynczej i mieszanej. Do medalu brakło bardzo niewiele szczególnie w grze pojedynczej gdzie Tymek po bardzo emocjonującym pojedynku o medal przegrał z Michałem Matysiakiem z Hubertusa Zalesie Górne. Piąte miejsce w grze pojedynczej zajął również Wiktor Grzyb, który w meczu o medal musiał uznać wyższość Szymona Stokfisza poźniejszym wicemistrzem Polski w grze pojedynczej. Wiktor rozstawiony ze swoim partnerem Karolem Budnym (Benninca Feniks K-Koźle) z nr 1 w grze podwójnej wykorzystał swoją szansę i zdobył brązowy medal. Niestety w meczu półfinałowym para Grzyb/Budny  musiała uznać wyższość pary późniejszych wicemistrzów Michał Sobolewski / Adam Szolc. Nadmienić należy również że brązowy medal zdobyła w grze pojedynczej Jessica Orzechowicz (MKS Spartakus Niepołomice) dotychczasowa zawodniczka UKS Sokół Ropczyce.