Turniej badmintona „Małopolska Open Tarnów” w Tarnowie

W województwie małopolskim w Tarnowie rozegrany został drugi w nowym sezonie rozgrywkowym 2024/25 turniej „Małopolska Open Tarnów” w badmintonie.

Rywalizowano w różnych kategoriach wiekowych i o różnym stopniu badmintonowego zaawansowania.

Na starcie tego drugiego turnieju stanęło ponad 80 zawodniczek i zawodników z Polski: południowej, wschodniej i zachodniej.

W tym licznym gronie znalazł się również jeden przedstawiciel badmintonistów Stali Nowa Dęba: Adrian Kowal.

Zawodnik z Nowej Dęby spisali się wręcz bardzo dobrze, plasując się w czołówce gier singlowych i deblowych, w których wystartował.

W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii „open” Adrian zaprezentował bardzo dobrą formę i wywalczył dobre trzecie miejsce.

Natomiast w grze podwójnej rozgrywanej również w formule „open” debel mężczyzn: Adrian Kowal (Stal Nowa Dęba) / Karol Krzych (MMKS Kędzierzyn-Koźle) po dobrej grze wywalczył zasłużone trzecie miejsce.

Gratulacje dla mlodego 21 – letniego badmintonisty Stali Nowa Dęba Adriana Kowala za kolejny w swojej karierze dobry występ na badmintonowych kortach w Tarnowie.

Na zdjęciach badmintonista Stali Nowa Dęba Adrian Kowal (w czarnej koszulce) na trzecim stopniu podium dla zwycięzców w grze pojedynczej i podwójnej na turnieju w Tarnowie.