Badminton-rz.pl
Start
Medale na Grand Prix w Kępnie

kepno100Ostatni już przed Mistrzostwami Polski 2015 wysoko punktowany Turniej z serii Grand Prix JM i MM miał miejsce w Kępnie (Wielkopolska) na hali KOSIR w dniach 13-15 II 2015 r. Wśród licznej ok. 200 osobowej grupy  Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych uczestniczącej w turnieju nie mogło zabraknąć najlepszych badmintonistów z Podkarpacia, którzy reprezentowali swoje kluby. Ze względu na dużą ilość uczestników wszystkie mecze rozgrywano systemem pucharowym. Wyniki meczów finałowych oraz krótką relację z Turnieju można przeczytać na ogólnopolskim serwisie Badminton Zone.

Więcej…
 
Nagrody i stypendia dla zawodników i trenerów z Nowej Dęby

Na krytej pływalni Samorządowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie miała miejsce uroczystość wręczenia stypendiów i nagród sportowych dla wyróżniających się zawodniczek i zawodników z terenu Miasta i Gminy Nowa Dęba.Wśród wyróżnionych i nagrodzonych znalazła się duża, bo aż dziewięcio-osobowa grupa badmintonistów oraz ich trenerów. Stypendia sportowe otrzymały: Natalia Róg i Beata Mycek. Nagrody pieniężne otrzymali: Patryk Kopeć, Aleksandra Michalczuk, Zofia Tomczyk, Dominika Luboch, Klaudia Kostrzycka, Rafał Lejko i Jakub Suszyński. Nagrodami pieniężnymi uhonorowano też trenerów: Adama Bunio i Mateusza Czachora.

 
Srebrny medal Joanny Stanisz

aaa1000Na rozgrywanych w Sobótce Indywidualnych Mistrzostwach Polski Elity Joanna Stanisz zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Sokół Ropczyce zdobyła srebrny medal w grze pojedynczej. Asia pokonała kolejno: Jagodę Goldawsser z UKS 2 Sobótka 21:2;21:4, rozstawioną z numer 3 zawodniczkę z Matyldę Marczak z AZSWAT Warszawa 21:14; 21:5 a następnie wielokrotną medalistę mistrzostw polski Dorotę Grzejdak z UKS Kometa Sianów 21:10;21:11. Mając już zapewniony brązowy medal Asia przystąpiła do walki o finał z Weroniką Grudziną (Solec Kujawski)

Więcej…
 
Ogólnopolski Turniej Młodzików i Młodzików Młodszych w Straszęcinie

W dniu 24.01.2015r. w hali sportowej przy Zespole Szkół Publicznych w Straszęcinie odbył się Ogólnopolski Turniej Młodzików (U-15) i Młodzików Młodszych (U-13) w badmintonie. W zawodach udział wzięło 83 badmintonistów z 17 klubów z takich miejscowości jak:  Bieruń, Ślęza, Kędzierzyn-Koźle, Katowice,  Kraków, Niepołomice, Ropica Polska, Nowa Dęba, Mielec, Przemyśl, Widełka, Dubiecko, Umieszcz, Tarnowiec, Ropczyce, Rzeszów i  gospodarz Straszęcin. W większości na podium stawali zawodnicy z naszego województwa.Miejsca na podium dla Padkarpacia zdobywali:

Więcej…
 
Otwarte Mistrzostwa Tarnowa Amatorów - 18.01.2015 r.

ma

 

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom  Otwartych Mistrzostw Amatorów Tarnowa
za udział i sportową postawę.

<WYNIKI GRY POJEDYNCZE> <WYNIKI GRY PODWÓJNE> <FOTO>

 
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

19-21.12,2014 w Suwałkach odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w badmintonie. <FOTO> Przemyśl jak zwykle reprezentowali badmintoniści UKS"Aktywna Piątka"w składzie Norbert Świerk , Karol Zawalski , Michał Bienia , Patryk Kordek. Nasi zawodnicy trafili do grupy z Masovią Płock z , którą to odnieśli zwycięstwo w stosunku 4:1 i Unią Bieruń z która niestety ponieśli porażkę 1:4. Zajmujac drugie miejsce w grupie UKS'Aktywna Piatka" wywalczyła awans do półfinału , gdzie przeciwnikiem był Hubertus Zalesie Górne.

Więcej…
 
Wojewódzki Turniej Żaków i Młodzików Młodszych - 20.12.2014 - Straszęcin

W dniu 20.12.2014 r. w hali sportowej przy Zespole Szkół Publicznych w Straszęcinie odbył się drugi w tym sezonie Wojewódzki Turniej Młodzików Młodszych i Żaków. Na starcie stanęło łącznie 37 młodych adeptów badmintona z: Rzeszowa, Mielca oraz Straszęcina. W większości gier górą byli gospodarze, którzy wygrali wszystkie finały.  Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za zajęte  miejsca oraz ciastka i owoce od organizatora turnieju UKS Orbitek. <WYNIKI> <FOTO> W poszczególnych kategoriach i grach na podium stawali:

Więcej…
 
Turniej Amatorów Orbitek CUP

cupW dniu 14.12.2014 r. w hali sportowej przy Zespole Szkół Publicznych w Straszęcinie został rozegrany I Otwarty Turniej Amatorów „ORBITEK CUP”. W zawodach udział wzięło 58 miłośników badmintona z takich miejscowości jak: Głubczyce, Opole, Kraków, Ostrowiec Świętokrzyski, Tarnów, Nowa Dęba, Lubaczów, Rzeszów, Gorlice, Staszów, Nowy Sącz, Głowienka, Jasło, Dębica oraz Straszęcin. Turniej ten był z zaliczany do klasyfikacji PAB (Polskich Amatorów Badmintona). Więcej <TUTAJ>

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 5 z 14
Copyright © 2016 Badminton-rz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.