Badminton-rz.pl
Start
W Sporcie Siła – Turniej Badmintonowy

W dniu 02.03.2014r. z inicjatywy UKS Jagiellonka Medyka  w hali sportowej w Medyce odbył się pierwszy  turniej badmintonowy z zaplanowanych trzech pt.  „ W Sporcie Siła”. Adresowany  dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych z terenu Gminy Medyka oraz Powiatu Przemyskiego. Celem turnieju było popularyzowanie badmintona jako dyscypliny sportowej dla ludzi w rożnym wieku, zaznajomienie z zasadami gry oraz aktywnego spędzania czasu. Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Wójt Gminy Medyka Marek Iwasieczko oraz Prezes Podkarpackiego Związku badmintona Dariusz Stańko.

Więcej…
 
II Turniej Służb Mundurowych w Badmintonie

m10W sobotę, 1 marca 2014 roku, w Hali Sportowej Gimnazjum w Medyce odbył się Drugi Turniej Służb Mundurowych w Badmintonie. Uroczystego otwarcia Turnieju dokonali: Pan Marek Iwasieczo – Wójt Gminy Medyka oraz inspektor Krzysztof Pobuta – Komendant Miejski Policji w Przemyślu. W zawodach wzięło udział 4 zawodniczki oraz 16 zawodników.  Swoją obecnością zaszczycił Turniej Wiceprezes Polskiego Związku Badmintona Pan Zbigniew Wojciechowski, który wziął udział w zawodach.

Więcej…
 
Tytuł Trenera Roku 2013 dla Adama Bunio

a100W Nowej Dębie odbył się drugi doroczny Bal Sportowca 2014. W trakcie sportowej gali uhonorowano wyróżniających się zawodników, działaczy, sponsorów, wolontariuszy oraz trenerów zaangażowanych w pracy na rzecz MKS "Stal" Nowa Dęba. Z wielką satysfakcją i radością badmintonowe środowisko Nowej Dęby przyjęło do wiadomości fakt, że tytuł "Trenera Roku 2013" przypadł Adamowi Bunio, na co dzień trenerowi badmintonistów MKS "Stal" Nowa Dęba, który wygrał rywalizację z całą koalicją trenerów piłki nożnej i lekkiej atletyki.

Więcej…
 
Ogólnopolski Turniej Młodzików Młodszych i Juniorów Młodszych w Ropczycach

W Ogólnopolskim Turnieju Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych, który odbył się w Ropczycach wystartowali zawodnicy z Małopolski – KSBad  Kraków, MKS Spartakus Niepołomice oraz kluby z Podkarpacia – UKS Orbitek Straszęcin, MKS Stal Nowa Dęba, UKS Aktywna Piątka Przemyśl, UKSB Volant Mielec, UKS Trójka Tarnobrzeg, UKS MixTeam Tarnowiec, Rakieta Rzeszów, UKS Sokół Ropczyce i po raz pierwszy Refleks Żupawa. <WYNIKI>

Więcej…
 
Stypendia sportowe dla zawodników z Nowej Dęby

sty100W Nowej Dębie w Samorządowym Ośrodku Kultury miała miejsce uroczystość wręczenia stypendiów sportowych na 2014 rok wyróżniającym się zawodniczkom i zawodnikom oraz trenerom z klubów sportowych działających na terenie Miasta i Gminy Nowa Dęba. Wśród tegorocznych sportowych stypendystów znalazło się między innymi aż ośmioro badmintonistów MKS "Stal" Nowa Dęba.

Więcej…
 
Ogólnopolski Turniej Juniorów i Młodzików Młodszych w Straszęcinie

mi100

Z udziałem zawodników z 13 klubów rozegrany został w sobotę 1 lutego Ogólnopolski Turniej Juniorów i Młodzików Młodszych w Straszęcinie. Udział w nim wzięły min. kluby z Niepołomic, Pszczyny, Krakowa, Bierunia oraz kluby z Podkarpacia.  Turniej stał na bardzo wysokim poziomie ze względu na dużą ilość zawodników z kadry Polski  juniorów, juniorów młodszych  i wielu  młodzików młodszych z czołówki krajowej. Zwycięzcami w poszczególnych grach zostali:

Więcej…
 
Ogólnopolski Turniej Młodzików i Młodzików Młodszych - Ropczyce 25.01.2014

otw100W sobotę 25 stycznia 2014 roku w Ropczycach odbył się Ogólnopolski Turniej Młodzików i Młodzików Młodszych. Do zawodów zgłosiła się cała czołówka podkarpackiego badmintona w rozgrywanych kategoriach – zawodnicy ze Straszęcina, Tarnowca, Nowej Dęby, Widełki, Tarnobrzega, Przemyśla, Mielca, Dubiecka, Rzeszowa, Umieszcza i Ropczyc  a także czołowe kluby Małopolski z Niepołomic, Krakowa i Ropicy Polskiej. Turniej uroczyście otworzyli Poseł na Sejm RP Kazimierz Moskal oraz przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Marcin Szczepański.

Więcej…
 
Konrad Płoch jedzie na Mistrzostwa Europy

me100

 

Zawodnik UKS Start Widełka Konrad Płoch został powołany do reprezentowania Polski na Mistrzostwach Europy w kategorii U15, które rozpoczynają się 14 lutego w Bazylei. Gratulujemy Konradowi oraz trenerowi Piotrkowi Surowcowi i życzymy sukcesów podczas startów w Szwajcarii.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 14
Copyright © 2016 Badminton-rz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.