Badminton-rz.pl
Start
Mistrzostwa Podkarpacia Dzieci i Żaków w Straszęcinie

W dniu 4.06.2014 roku w Straszęcinie rozegrane zostały Mistrzostwa Podkarpacia Dzieci i Żaków. Podobnie jak w turniejach wojewódzkich rozgrywanych w tym sezonie dominowali w nich zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Orbitek w Straszęcinie. Na rozegranych siedem kategorii zwyciężyli w sześciu. Do kompletu medali mistrzowskich zabrakło  im tylko złota w grze pojedynczej dziewcząt żaków gdzie w finale zawodniczka ze Straszęcina Joanna Szerszeń uległa bardzo dobrze grającej cały sezon Amelii Bukowińskiej z Dubiecka. <SZCZEGÓŁOWE WYNIKI>

Więcej…
 
Trzy medale Młodzików w Kępnie

mpmW dniach 16-18.05.2014r. w Kępnie (woj. Wielkopolskie) odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików (U-15) w badmintonie. W zawodach udział wzięli najlepsi zawodnicy z kraju w ww. kategorii wiekowej wyłonieni drogą eliminacji międzywojewódzkich lub zakwalifikowani dzięki wysokim miejscom na liście klasyfikacyjnej PZBad. Podkarpacie reprezentowało dwunastu badmintonistów. Najlepiej spisali się: Natalia Róg (MKS Stal Nowa Dęba), Tymoteusz Malik (UKS Trójka Tarnobrzeg), Magdalena Golenia (UKS Sokół Ropczyce) oraz Norbert Świerk (UKS Aktywna Piątka Przemyśl). FOTO!

Więcej…
 
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Ropczyce 2014

mm2014<WYNIKI> <STATYSTYKI> 10 maja 2014 r. w Ropczycach odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików z udziałem województw: Podkarpackiego i Małopolskiego. Nasza reprezentacja złożona przez  trenerów pracujących na zgrupowaniu w Straszęcinie stanęła na wysokości zadania i zdecydowanie pokonała zawodników z Małopolski 45:10. Było to jedno z bardziej zdecydowanych zwycięstw w tej corocznej rywalizacji województw.  W klasyfikacji drużynowej na podium znalazły się kluby z Podkarpacia w następującej kolejności: 1 MKS Stal Nowa Dęba, 2 UKS Orbitek Straszecin a 3  UKS Sokół Ropczyce.

 
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Pszczyna 2014

puPrzemysław Urban zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego Orbitek w Straszęcinie zdobył dwa medale na mistrzostwach Polski rozegranych w Pszczynie. Przemek który od ćwierćfinałów walczył z przeciwnikami ale również i poważną kontuzją kolana. Przemek mając do rozegrania dwa finały zdecydował się na rozegranie finału gry podwójnej w której wystąpił z reprezentantem  gospodarzy Pawłem Pietryją. I właśnie ten finał przysporzył licznie  zgromadzonym  kibicom najwięcej  emocji.

Więcej…
 
Wojewódzki Turniej Dzieci i Żaków w Straszęcinie

zak2012W dniu 12.04.2014 r. odbył się w Straszęcinie kolejny Wojewódzki Turniej Dzieci i Żaków organizowany przez Uczniowski Klub Sportowy Orbitek w Straszęcinie i Urząd Marszałkowski w Rzeszowie. Turnieju wzięli udział zawodnicy z następujących klubów: UKS Reflex Żupawa, PTG Sokół Rzeszów, UKS TKKF Sprint Rzeszów, UMKS Dubiecko, UKS Mix Team Tarnowiec i UKS Orbitek Straszęcin. Zawodnicy rywalizowali w grach pojedynczych a pojedynki stały na bardzo wysokim poziomie.  <WYNIKI> <FOTO>

Więcej…
 
Grand Prix Nowej Dęby Amatorów w badmintonie

a101W Nowej Dębie z udziałem 30 zawodników z: Baranowa Sandomierskiego, Lubaczowa, Mielca, Ropczyc, Tarnowa oraz Nowej Dęby rozegrany został pierwszy o takim wymiarze turniej badmintona pod nazwą Grand Prix Nowej Dęby Amatorów w badmintonie. Zawodnicy rywalizowali w czterech kategoriach wiekowych oraz w grze podwójnej rozgrywanej w formule "open". Swoją obecnością na badmintonowych kortach w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 2 w Nowej Dębie zaszczycili między innymi zacni goście w osobach:

Więcej…
 
Badmintonowe powitanie wiosny

pat100W pierwszą sobotę wiosny, 22 marca 2014 r. na zielonych, badmintonowych kortach Zespołu Szkół nr 2 w Mielcu odbył się Wojewódzki Turniej Dzieci i Żaków. W zawodach wzięło udział 60 najmłodszych zawodników reprezentujących czołowe kluby Podkarpacia: UKS Start Widełka, PTG Sokół Rzeszów, UKS Orbitek Straszęcin, UKS Refleks Żupawa i UKS Badmintona Volant Mielec. Uroczystego otwarcia imprezy dokonała Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Mielcu mgr inż. Teresa Ciupa-Lechocińska.

Więcej…
 
Idzie nowa fala w Straszecinie

za100W dniach 12-16.03.2014 r na hali sportowej Zespołu Szkół nr.4 w Zamościu odbył się Międzynarodowy Turniej Uczniowskich Klubów Sportowych. W zawodach udział wzięło 276 zawodników z 20 klubów, w tym z Łotwy, Ukrainy i Polski. Nasze województwo reprezentowali młodzi zawodnicy z Uczniowskiego Klubu Sportowego ze Straszęcina zdobywając wiele medali. Więcej informacji TUTAJ

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 14
Copyright © 2016 Badminton-rz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.