Badminton-rz.pl
Start
Mistrzostwa Tarnowa Amatorów w Badmintonie 16.01. 2016 r.

 

 

Organizatorzy III Otwartych Mistrzostw Tarnowa Amatorów w badmintonie  dziękują za udział w turnieju i zapraszają za rok.

<WYNIKI> <FOTO>

 
Czas na aktywność fizyczną – badminton to jest to

W dniu 31.10.2015 w hali sportowej w Medyce odbył się turniej kończący projekt pn. :  CZAS NA AKTYWNOŚĆ FIZYCZNĄ – badminton to jest to. Inicjatywa realizowana była w ramach projektu pt. „ Akademia Aktywnych Obywateli – Podkarpackie Inicjatywy Lokalne” , który dofinansowany był ze środków programu Funduszy Inicjatyw Obywatelskich. Głównym założeniem inicjatywy było promowanie zdrowego stylu życia oraz aktywnych form spędzania wolnego czasu poprzez organizacje zajęć sportowych z badmintona.

Więcej…
 
Ogólnopolskie Turnieje w Medyce

W dniu 14.11.2015 r. w Medyce odbył się OT J, M ,MM w badmintonie. Do udziału w turnieju zgłosiło się 47 zawodników i zawodniczek z 9 klubów: Beninca UKS Feniks Kędzierzyn – Koźle,   MKS Orlicz Suchedniów – kluby z Podkarpacia : UKS Sokół Ropczyce, UKS Orbitek Straszęcin, UKS Start Widełka , UMKS Dubiecko , zawodnicy nie zrzeszeni , UKS Aktywna Piątka Przemyśl oraz gospodarze UKS Jagiellonka Medyka. <FOTO>

Więcej…
 
Ogólnopolski Turniej Dzieci i Żaków - 10.10.2015

10 października 2015 r. rozegrany został w Straszęcinie  Ogólnopolski Turniej Dzieci i Żaków.  W turnieju udział wzięli zawodnicy z Kędzierzyna  Koźla, Niepołomic, Mielca, Widełki i Straszęcina.  Jak zwykle młodzi zawodnicy stworzyli doskonałe ładne widowisko sportowe z dużą ilością emocji. Od ostatniego turnieju znacznie podniósł się ich poziom umiejętności. <FOTO>Najmłodsi zawodnicy rywalizowali przy dopingu rodziców, starszych kolegów i zebranych kibiców. W kategorii Dzieci dominowali zawodnicy z Widełki i Kędzierzyna Koźla, natomiast w kategorii Żaków wszystkie puchary zgarnęli zawodnicy ze Straszęcina. Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary i dyplomy. Wyniki przedstawiają się następująco:

Więcej…
 
I Mistrzostwa Powiatu Przemyskiego w Badmintonie

W dniu 03.10.2015 r. w medyckiej hali sportowej odbyły się I Mistrzostwa Powiatu Przemyskiego w Badmintonie. Honorowym patronatem impreza została objęta przez Starostę Przemyskiego Jana Pączka oraz Wójta Gminy Medyka Marka Iwasieczko. Do udziału w imprezie zgłosiło się 72 zawodników i zawodniczek z terenu Powiatu Przemyskiego, którzy wystartowali w 11 kategoriach, rozgrywając 132 mecze na sześciu kortach badmintonowych. <FOTO>

Więcej…
 
Triumf trenera Adama Bunio w Mistrzostwach Polski Samorządowców


W Gorlicach z udziałem zawodniczek i zawodników z trzech państw: Słowacji, Ukrainy i Polski rozegrane zostały jubileuszowe X Międzynarodowe Sportowe Mistrzostwa Polski Pracowników Samorządowych, Radnych i Parlamentarzystów w różnych dyscyplinach sportowych w tym w badmintonie.
W mistrzostwach znakomicie spisał się jedyny przedstawiciel podkarpackich i nowodębskich samorządowców 56 - letni Adam Bunio, na co dzień w jednej osobie pracownik Samorządowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie oraz trener badmintonistów Stali Nowa Dęba.

Więcej…
 
Kolejne sukcesy badmintona Podkarpackiego

W Białymstoku z udziałem wszystkich najlepszych zawodniczek i zawodników z całej Polski rozegrany został finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w badmintonie (Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w badmintonie). Fantastycznie w mistrzostwach tych spisał się reprezentanci pięciu podkarpackich klubów badmintonowych: Stali Nowa Dęba, UKS Orbitek Straszęcin, UKS Trójka Tarnobrzeg, UKS Start Widełka i UKS Aktywna Piątka Przemyśl, którzy w doskonałym stylu wywalczyli łącznie pięć medali oraz wiele miejsc punktowanych. <FOTO> <WYNIKI>

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 2 z 14
Copyright © 2016 Badminton-rz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.