Badminton-rz.pl
Start
Otwarty Wojewódzki Turniej Dzieci i Żaków - Straszęcin 2013

zwinka100W dniu 21.12.2013r. w hali sportowej przy Zespole Szkół Publicznych w Straszęcinie odbył się pierwszy w tym sezonie Wojewódzki Turniej Dzieci i Żaków. W zawodach udział wzięło 38 zawodników z takich klubów jak: UKSB „Volant” Mielec, UKS „MixTeam” Tarnowiec, UKS „Orbitek” Straszęcin oraz trójka niezrzeszonych zawodników z Rzeszowa.<WYNIKI>Miejsca na podium w poszczególnych kategoriach i grach wywalczyli:

Więcej…
 
UKS Aktywna 5 Przemyśl Drużynowym Mistrzem Polski Młodzików

dmpm100W dniach 14-15.12.2013 w hali sportowej Hubala Białystok odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzików. Nasz region reprezentowali młodzicy z UKS AKTYWNA PIĄTKA Przemyśl w składzie Daniel Knap , Michał Bienia , Norbert Świerk , Patryk Kordek.Przemyślanie rywalizację rozpoczęli od spotkania z Kiko Zamość pokonując ich 3:2(punkty zdobyli Świerk,Knap i debel Bienia-Knap).Następnym przeciwnikiem był Technik Głubczyce i tutaj nasi badmintoniści odnieśli zwycięstwo w stosunku 3:2(punkty zdobyli Bienia,Świerk,debel Bienia-Świerk).<WYNIKI>

Więcej…
 
Kolejny Turniej Młodzików Młodszych i Juniorów w Straszęcinie

patryk100W dniu 23.11.2013 r. w Straszęcinie odbył się Ogólnopolski Turniej Juniorów (U-19) i Młodzików Młodszych (U-13) w badmintonie. W zawodach udział wzięło 86 zawodników z 16 klubów, w tym 11 klubów z Podkarpacia oraz 5 spoza naszego województwa tj: UKS Kiko Zamość, UKS Orliki Ropica Polska, MKS Spartakus Niepołomice, KSBad Kraków, UMKS Junis Szczucin. Uroczystego otwarcia dokonała dyrektor szkoły –Alicja Błońska.  W turnieju prym wiedli zawodnicy z podkarpacia. Młodzi adepci badmintona z naszego województwa dominowali w większości gier. Szczegółowe wyniki <TUTAJ>

 
Udany występ młodych zawodników ze Straszęcina

Młodzi zawodnicy z Uczniowskiego Klubu Sportowego Orbitek w Straszęcinie udanie reprezentowali województwo podkarpackie podczas Międzynarodowego Turnieju Badmintona w Gorlicach pod hasłem - Jesienne Spotkania z Badmintonem. WIĘCEJ TUTAJ.

 
Dwa medale najmłodszych zawodników ze Straszęcina

mini sil100W dniu 9.11.2013r. w hali sportowej w Głubczycach odbył się coroczny Międzynarodowy Turniej Dzieci (U-9) i Żaków (U-11) „Mini Silesia Cup” w badmintonie. Turniej był rozgrywany tylko w grach pojedynczych. Do rywalizacji przystąpiło 103 młodych badmintonistów z trzynastu klubów z Polski oraz z Czech. W zawodach wystąpiło również 13 zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego „Orbitek” Straszęcin. Dwójka z nich  Joanna Szerszeń oraz Gabriel Grzyb stanęła na najniższym stopniu podium zdobywając brązowe medale.

Więcej…
 
Ogólnopolski Tuniej Młodzików Młodszych i Juniorów w Straszęcinie

strach100W dniu 19.10.2013r. w hali sportowej przy Zespole Szkół Publicznych w Straszęcinie odbył się Ogólnopolski Turniej Młodzików Młodszych i Juniorów w badmintonie. Po dwóch latach przerwy Polski Związek Badmintona ponownie powierzył organizację tego typu zawodów Uczniowskiemu Klubowi „Orbitek” a współorganizatorami byli Urząd Marszałkowski i Podkarpacki Związek badmintona. Uroczystego otwarcia turnieju dokonała Dyrektor Zespołu Szkół w Straszęcinie Alicja Błońska.

Więcej…
 
Złoto Jessici w Danii

jes100Pierwsze miejsce w grze podwójnej zajęła Jessica Orzechowicz na Międzynarodowym Turnieju Badmintona w Danii, który rozgrywany był w dniach 18-20 X 2013 w Odense – mieście urodzin Hansa Christiana Andersena. Jessica w grze deblowej wspólnie z partnerką z Czech (Nicole Hlusickova) wygrały wszystkie swoje mecze w tym dwa na przewagi w trzecim secie. Polsko-Czeska para deblowa pokonała między innymi rozstawione zawodniczki z Danii. W Międzynarodowym Turnieju Badmintona RSL udział brało ok. 1500 zawodników z wielu krajów Europy.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 14
Copyright © 2016 Badminton-rz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.