W dniu 24.01.2015r. w hali sportowej przy Zespole Szkół Publicznych w Straszęcinie odbył się Ogólnopolski Turniej Młodzików (U-15) i Młodzików Młodszych (U-13) w badmintonie. W zawodach udział wzięło 83 badmintonistów z 17 klubów z takich miejscowości jak: Bieruń, Ślęza, Kędzierzyn-Koźle, Katowice, Kraków, Niepołomice, Ropica Polska, Nowa Dęba, Mielec, Przemyśl, Widełka, Dubiecko, Umieszcz, Tarnowiec, Ropczyce, Rzeszów i gospodarz Straszęcin. W większości na podium stawali zawodnicy z naszego województwa.Miejsca na podium dla Padkarpacia zdobywali:
Kategoria Młodzik:
Gra pojedyncza chłopców
- Jakub Kufel – UKS „Orbitek” Straszęcin
- Krzysztof Płoch – UKS „Start” Widełka
- Patryk Kordek – UKS „Aktywna Piątka” Przemyśl
Gra pojedyncza dziewcząt
- Magdalena Golenia – UKS „Orbitek” Straszęcin
- Klaudia Bukowińska – UMKS Dubiecko
- Zofia Tomczyk – MKS „Stal” Nowa Dęba / Aleksandra Dudziak – UMKS Dubiecko
Gra podwójna dziewcząt
- Magdalena Golenia - UKS „Orbitek” Straszęcin / Natalia Róg - MKS „Stal” Nowa Dęba
- Patrycja Marchut – UKS „Sokół” Ropczyce / Beata Mycek - MKS „Stal” Nowa Dęba
Gra podwójna chłopców
- Jakub Kufel - UKS „Orbitek” Straszęcin / Rafał Lejko – MKS „ Stal” Nowa Dęba
- Krzysztof Płoch – UKS „Start” Widełka / Patryk Róg - MKS „Stal” Nowa Dęba
Gra mieszana
- Patryk Michałek - - UKS „Orbitek” Straszęcin / Beata Mycek - MKS „Stal” Nowa Dęba
- Patryk Róg - MKS „Stal” Nowa Dęba / Aleksandra Michalczuk - MKS „Stal” Nowa Dęba
- Rafał Lejko – MKS „ Stal” Nowa Dęba / Natalia Róg - MKS „Stal” Nowa Dęba
Kategoria Młodzik Młodszy:
Gra pojedyncza chłopców
- SzymonMaciąg – UKS „Start” Widełka
- Wiktor Grzyb – UKS „Orbitek” Straszęcin
- Michał Kosztyło - UKS „Orbitek” Straszęcin
Gra pojedyncza dziewcząt
- JessicaOrzechowicz – UKS „MixTeam” Tarnowiec
- Ewelina Pawlus – UMKS Dubiecko
- Amelia Bukowińska – UMKS Dubiecko
Gra podwójna dziewcząt
- Jessica Orzechowicz - UKS „MixTeam” Tarnowiec / Klaudia Kostrzycka- MKS „Stal” Nowa Dęba
- Anna Czuchra / Marszałek Antonina - UKS Unia Bieruń
- Joanna Szerszeń – UKS „Orbitek” Straszęcin / Aleksandra Wrońska – UKS „Unia” Bieruń
Gabriela Fluder - UKS „Orbitek” Straszęcin / Aleksandra Szela - UKS „Orbitek” Straszęcin
Gra podwójna chłopców
- Wiktor Grzyb – UKS „Orbitek” Straszęcin / Michał Kosztyło - UKS „Orbitek” Straszęcin
- Jakub Suszyński – MKS „Stal” Nowa Dęba / Szymon Piekarz – UKS „Orliki” Ropica Polska
Gra mieszana
- SzymonMaciąg – UKS „Start” Widełka / JessicaOrzechowicz - UKS „MixTeam” Tarnowiec
- Jakub Suszyński – MKS „Stal” Nowa Dęba / Klaudia Kostrzycka- MKS „Stal” Nowa Dęba
- Konrad Krystek - UKS „Orbitek” Straszęcin / Joanna Szerszeń – UKS „Orbitek” Straszęcin
|