Badminton-rz.pl
Start
Pięć medali w Solcu Kujawskim

p100W dniach 12-14.04.2013r. w Solcu Kujawskim odbywały się Mistrzostwa Polski Młodzieżowców i Juniorów w badmintonie. Województwo podkarpackie reprezentowali zawodnicy czterech klubów, tj: UKS „Orbitek” Straszęcin, UKS „Sokół” Ropczyce, UKS „Trójka” Tarnobrzeg oraz UKS „Aktywna Piątka” Przemyśl. Najlepiej spisali się badmintoniści ze Straszęcina oraz Ropczyc, ponieważ właśnie zawodnicy z tych miejscowości zdobywali medale dla swoich klubów, jak również dla Naszego Województwa .<WYNIKI> Finały  naszych zawodników w YOUTUBE

W kategorii Młodzieżowców w grze podwójnej mężczyzn złoty medal zdobył Przemysław Urban (UKS „Orbitek” Straszęcin)Przemek w parze z Pawłem Pietryją (UKS „Plesbad” Pszczyna)  okazali się bezkonkurencyjni wygrywając wszystkie pojedynki. Piąte punktowane miejsca zajęli również: w grze podwójnej kobiet  Karolina Buczyńska (UKS Orbitek Straszęcin), w grze pojedynczej kobiet Kinga Stefańska (UKS Sokół Ropczyce), w grze mieszanej Przemysław Urban (UKS Orbitek). W kategorii Juniorów zawodnicy z Podkarpacia stawali na podium czterokrotnie. W grze mieszanej srebrny medal zdobył Sebastian Sado (UKS „Sokół” Ropczyce) w parze z Kingą Haracz (LKS „Technik” Głubczyce). Również w grze mieszanej na trzecim stopniu podium, a tym samym brązowy medal zdobył mikst – Konrad Zaucha/Katarzyna Gruszka (UKS „Orbitek” Straszęcin). W grze podwójnej juniorów brązowy medal zdobyli: Wojciech Buczyński (UKS „Orbitek” Straszęcin)/Dominik Stebnicki (LKS „Technik” Głubczyce)oraz grze podwójnej juniorek Katarzyna Gruszka (UKS Orbitek Straszęcin)/Aleksandra Skrzyńska (UKS KIKO Zamość)  . Piąte punktowane miejsca zajmowali: w grze pojedynczej juniorów Dominik Sado (UKS Sokół Ropczyce), w grze podwójnej juniorów Dominik i Sebastian Sado (UKS Sokół Ropczyce), oraz Wojciech Buczyński (UKS Orbitek Straszęcin) w grze mieszanej.

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.