Badminton-rz.pl
Start
Udany start w Grand Prix Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych w Suchedniowie

such2014W Suchedniowie k/ Kielc rozegrany został pierwszy w sezonie 2014/2015 turniej badmintona z cyklu Grand Prix Polski w kategorii U - 13 (młodzicy młodsi) i kategorii U - 17 (juniorzy młodsi) w obsadzie międzynarodowej. W turnieju oprócz wszystkich najlepszych zawodniczek i zawodników z Polski w tych kategoriach wiekowych wystartowali również badmintoniści z Białorusi, Łotwy i Ukrainy. W zawodach tych znakomicie spisali się badmintoniści z Podkarpacia. <WYNIKI> <FOTO>

W grze podwójnej chłopców w kategorii juniorów młodszych trzecie miejsce wywalczyły deble chłopców: Patryk Kopeć (Stal Nowa Dęba) / Paweł Kopański (UKS Start Widełka) oraz Tymoteusz Malik (UKS Trójka Tarnobrzeg) / Konrad Płoch (UKS Start Widełka).Doskonale spisali się młodzicy młodsi w grze pojedynczej chłopców, w której pierwsze miejsce wywalczył Szymon Maciąg (UKS Start Widełka), a drugie Wiktor Grzyb (UKS Orbitek Straszęcin).W grze podwójnej chłopców w kategorii młodzików młodszych drugie miejsce wywalczył debel chłopców Wiktor Grzyb / Michał Kosztyło (UKS Orbitek Straszęcin), a w debiucie dobre piąte miejsce wywalczył debel chłopców: Jakub Suszyński (Stal Nowa Dęba) / Szymon Piekarz (UKS Orliki Ropica Polska). W grze podwójnej młodziczek młodszych na piątym miejscu uplasował się debel: Jessica Orzechowicz (UKS Mix Team Tarnowiec) / Zuzanna Jankowska (MKS Strzelce Opolskie). Również na miejscu piątym uplasowała się Jessica Orzechowicz (UKS Mix Team Tarnowiec) w grze pojedynczej młodziczek młodszych.
Był to kolejny dobry występ  młodych badmintonistów z Podkarpacia, świadczący jednoznacznie o tym że solidnie przepracowali okres przygotowawczy między innymi na obozie w Leżajsku.

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.