Badminton-rz.pl
Start
Międzynarodowy Festiwal Badmintona w Zamościu

zm100W Zamościu z udziałem zawodniczek i zawodników z Ukrainy (Lwów i Dniepropietrowsk) i Polski rozegrany został Międzynarodowy Festiwal Badmintona w kategorii młodzików. Znakomicie spisali się w nim reprezentanci województwa podkarpackiego, które reprezentowane było przez MKS Stal Nowa Dęba (7 zawodniczek i zawodników), UKS Orbitek Straszęcin (2 zawodników), UKS Sokół Ropczyce (1 zawodniczka), UKS Aktywna Piątka Przemyśl (1 zawodnik), UMKS Dubiecko (1 zawodniczka) i Rzeszów (1 zawodniczka).

W grze pojedynczej młodzików pierwsze miejsce i złoty medal wywalczył Rafał Lejko (Stal), drugie miejsce i srebrny medal zdobył Patryk Kordek (UKS Aktywna Piątka Przemyśl), a trzecie miejsce i brązowy medal wywalczył Jakub kufel (UKS Orbitek Straszęcin). Całe podium dla Podkarpacia ! W grze pojedynczej młodziczek pierwsze miejsce i złoty medal wywalczyła Natalia Róg (Stal), a trzecie miejsce i brązowy zdobyła Zofia Tomczyk (Stal). W grze podwójnej młodzików pierwsze miejsce i złoty medal wywalczył debel klubowy UKS Orbitek Straszęcin Jakub Kufel / Patryk Michałek, a drugie miejsce i srebrny medal wywalczył debel kombinowany: Patryk Kordek (UKS Aktywna Piątka Przemyśl) / Rafał Lejko (Stal Nowa Dęba), a na miejscu piątym uplasował się debel w składzie: Patryk Róg (Stal) / Miłosz Miernik (MKS Orlicz Suchedniów). W grze podwójnej młodziczek pierwsze miejsce i złoty medal wywalczył debel kombinowany: Magdalena Golenia (UKS Sokół Ropczyce) / Natalia Róg (Stal Nowa Dęba), a miejsce trzecie i brązowy medal zdobył debel Stali Nowa Dęba: Dominika Luboch / Beata Mycek, a na miejscu piątym uplasował się kolejny debel Stal: Aleksandra Mchalczuk / Zofia Tomczyk. W grze mieszanej pierwsze miejsce i złoty medal wywalczył mixt kombinowany: Jakub Kufel (UKS Orbitek Straszęcin) / Magdalena Golenia (UKS Sokół Ropczyce), drugie miejsce i srebrny medal wywalczył mixt kombinowany: Patryk Michałek (UKS Orbitek Straszęcin) / Beata Mycek (Stal), a na miejscu piątym uplasował się mixt Stali: Patryk Róg / Aleksandra Michalczuk. Była to znakomita inauguracja nowego sezonu rozgrywkowego 2014/2015 w wykonaniu młodych badmintonistów z Podkarpacia, świadcząca o tym że bardzo dobrze przepracowali obóz przygotowawczy w Leżajsku w okresie wakacji.

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.