Start GP Victora Rzeszowianie w natarciu
Rzeszowianie w natarciu

Wyniki 63 Grand Prix Victora
Klasyfikacja Generalna na dzień 15.04.2012 r.

To już 63 niedziela z badmintonem pod patronatem firmy Victor odbyła się na Hali Sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Mielcu. Na mieleckich kortach pojawili się zawodnicy z Tarnowa, Myślenic, Wieliczki, Szczucina, Krakowa, Rzeszowa i Mielca. Zabrakło tym razem przedstawicieli z Nowej Dęby ze względu na wyjazd trenera Adama Bunio na Mistrzostwa Polski Młodzików w grach podwójnych w Medyce. W kategorii Runners Up triumfował młody mielczanin Dawid Rzeszutek, dzięki czemu znacznie zbliżył się do liderującego Dawida Kopcia z Nowej Dęby i ma szanse na końcowy sukces w klasyfikacji generalnej sezonu 20111/2012. W kategorii Old Boys, pod nieobecność „Terminatora”, zwyciężył Tadeusz Michalik z Tarnowa, który w decydującym pojedynku, po zaciętej grze na przewagi w obu setach pokonał Roberta Karnasiewicza 2:0 (22:20; 22:20). Wśród pań dominację potwierdziła wracająca do formy po kontuzji Kasia Słomba pokonując, występującą po raz pierwszy w Mielcu, Joannę Grzesiak ze Szczucina 2:0 (21:16;21:16). W turnieju głównym – kategorii Open wygrał lider klasyfikacji generalnej Łukasz Pieniążek z Rzeszowa, który jedynie w pojedynku grupowym z Karolem Szymurą ze Szczucina napotkał na większy opór przeciwnika i wygrał 2:0 (22:20; 22:20). W finale pewnie pokonał Tomasza Matogę z Myślenic 2:0 (21:17; 21:10). Rzeszowianie triumfowali również w grach podwójnych. Na najwyższym stopniu podium stanęła para Łukasz Pieniążek i Dariusz Walas pokonując w finale duet z Myślenic Maciej Kozieł/ Tomasz Matoga. Trzecie miejsce zajął debel Mariusz Stanecki i Arkadiusz Wójcik reprezentujący Kraków i Wieliczkę.Kolejny turniej z cyklu Grand Prix Victora odbędzie się 13 maja 2012 r.

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.