Badminton-rz.pl
Start
Start młodzków w Suchedniowie

W Suchedniowie rozegrany został kolejny Krajowy Turniej Młodzików w badmintonie. Dobrze spisali się w nim reprezentanci Podkarpacia, które reprezentowane było przez trzy kluby: UKS Trójka Tarnobrzeg, UKS Orbitek Straszęcin i MKS Stal Nowa Dęba. W singlu dziewcząt trzecie miejsce wywalczyła Agnieszka Szymaszek (UKS Orbitek Straszęcin), a na czwartym miejscu uplasowała się Natalia Róg (MKS Stal Nowa Dęba), która jeszcze jest młodziczką młodszą. W grze podwójnej chłopców drugie miejsce wywalczył debel: Patryk Kopeć (Stal) / Tymoteusz Malik (UKS Trójka Tarnobrzeg), a trzecie Piotr Kukuła (UKS Orliki Ropica Polska) / Kamil Michałek (UKS Orbitek Straszęcin). <WYNIKI>

W grze podwójnej dziewcząt drugie miejsce wywalczył debel Izabela Jajko (UKS Orliki Ropica Polska) / Agnieszka Szymaszek (UKS Orbitek Straszęcin), a na czwartym miejscu uplasował się debel: Natalia Róg (Stal) / Ida Wiśniewska (Żyrardów), obie to jeszcze młodziczki młodsze. W grze singlowej chłopców czwarte miejsce wywalczył Patryk Kopeć (Stal), na miejscach: siedem - osiem uplasowali się: Tymoteusz Malik (UKS Trójka Tarnobrzeg) i Kamil Michałek (UKS Orbitek Straszęcin). Zawody te były dobrym przetarciem dla czołowych młodzików Podkarpacia przed Mistrzostwami Polski, które w tej kategorii wiekowej rozegrane zostaną właśnie w Suchedniowie w dniach 17 - 19.05.2013r.

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.