Badminton-rz.pl
Start
Dwa złote Medale Bogdana Gunii

W Poznaniu rozegrana została XXIV Ogólnopolska Spartakiada Prawników (nieoficjalne mistrzostwa Polski prawników) w różnych dyscyplinach sportowych, w tym w badmintonie. W singlu mężczyzn w kategorii powyżej 40 lat pierwsze miejsce i złoty medal wywalczył Bogdan Gunia z Nowej Dęby, na co dzień Prokurator Okręgowy w Rzeszowie, który w finale pokonał Zbigniewa Ziębę (Wrocław) 2:0 (21:7;21:12).Drugi złoty medal Bogdan Gunia wywalczył w grze podwójnej mężczyzn.Wspólnie z  Mariuszem Wziątkiem (Wrocław)  w pojedynku finałowym pokonali parę:

Zbigniew Zięba /  Krystian Mularczyk (Wrocław)) 2:0 (21:12;21:10). Tak więc Szef Rzeszowskiej Prokuratury Okręgowej wraca do domu znowu w podwójnej złotej koronie. Tak więc znakomita passa nowodębskiego badmintona trwa nadal.

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.