Medale na Grand Prix Młodzieżowców, Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych w Imielinie

W dniach 17-19.09.2021 r.  rozegrane zostało Otwarte Grand Prix Młodzieżowców, Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych w badmintonie. Był to turniej wysokiej rangi punktowej.
Podkarpacie reprezentowali zawodnicy z następujących klubów: MKS Stal Nowa Dęba, UKS Orbitek Straszęcin, MKS Skarbek Gogołów oraz Oliwia Surowiec niezrzeszona reprezentująca ZS Dąbrówki.  Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze stając trzy razy na podium. W grze pojedynczej juniorów młodszych po bardzo dobrej grze trzecie miejsce wywalczył Kamil Malak (Stal Nowa Dęba). W grze podwójnej juniorów młodszych również trzecie miejsce wywalczył debel chłopców: Kamil Malak / Karol Wąsik (obaj Stal Nowa Dęba). Zawodnicy z Nowej dęby w półfinale stoczyli dramatyczny, stojący na wysokim poziomie trzysetowy pojedynek, w którym musieli uznać wyższość swoich rywali rozstawionych w tym turnieju z numerem dwa. W grze podwójnej juniorek młodszych po bardzo dobrej grze trzecie miejsce wywalczył debel dziewcząt: Emilia Skrzek (UKS Orbitek Straszęcin) / Nikola Nowińska (UKS Korona Pabianice). Był to kolejny dobry występ Emilki i Nikoli, które grają ze sobą od tego sezonu i mecz o finał przegrały z turniejową jedynką parą Maja Janko/Julia Wójcik.  W kategorii młodzieżowców trzecie miejsce wywalczył debel: Michał Kosztyło  / Wiktor Grzyb (UKS Orbitek Straszęcin). W kategorii młodzików młodszych w grze pojedynczej dziewcząt dobre piąte miejsce wywalczyła Oliwia Surowiec, która po zaciętym pojedynku przegrała swój mecz o półfinał z Wiktorią Kaletką turniejową jedynką.