IX Mistrzostwa Polski Lekarzy w badmintonie w Łodzi

W stolicy województwa łódzkiego Łodzi 18.09.2021 r. rozegrane zostały IX Mistrzostwa Polski Lekarzy w badmintonie. Po raz drugi w tym sezonie znakomitą formą błysnął lekarz chirurg z Nowej Dęby Łukasz Wąsik, na co dzień od dwóch lat Kierownik Oddziału Chirurgicznego Szpitala Powiatowego w Nowej Dębie. Łukasz po bardzo dobrej grze w tych mistrzostwach stanął dwa razy na podium dla zwycięzców i wywalczył dwa brązowe medale. Najpierw trzecie miejsce i brązowy medal wywalczył w grze pojedynczej mężczyzn w kategorii wiekowej + 45 lat. Trzecie miejsce i drugi brązowy medal wywalczył w grze podwójnej mężczyzn w kategorii wiekowej + 45 lat wspólnie z lekarzem internistą Piotrem Orzechowskim (Łódź). Mistrzostwa lekarzy stały na bardzo wysokim poziomie sportowym, a Łukasz swoją postawą i uzyskanymi wynikami potwierdził, że badmintonowy bakcyl zaszczepiony w młodości ciągle dominuje w jego życiu sportowym.