Krajowy Turniej Elity w Mykanowie k/ Częstochowy

W województwie śląskim w miejscowości Mykanów k/ Częstochowy 14.11.2020 rozegrany został Krajowy Turniej Elity w badmintonie. W zawodach tych fenomenalnie spisał się badmintonista Stali Nowa Dęba Tymoteusz Malik, który aż trzy razy stawał na podium dla zwycięzców. Najpierw trzecie miejsce i brązowy medal Tymek wywalczył w grze pojedynczej mężczyzn. Następnie w grze podwójnej mężczyzn Tymek wspólnie z Aleksandrem Dzwonnikiem ( ŚKBad Harcownik Warszawa) wywalczyli również trzecie miejsce i brązowy medal. Najlepiej start Tymka wypadł w grze mieszanej, gdzie wspólnie a Aleksandrą Ptak (Lubliniec) wywalczyli drugie miejsce i srebrny medal. To kolejny rewelacyjny indywidualny występ czołowego badmintonisty Stali Nowa Dęba w ciągu niespełna miesiąca. WYNIKI SZCZEGÓŁOWE