Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców w Białymstoku

W dniach 15-17.04.2016 r. w Białymstoku odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców. Z naszego województwa  startowało 6 klubów: UKS Sokół Ropczyce, UKS Start Widełka, UKS Trójka Tarnobrzeg, UKS Orbitek Straszęcin, UKS Aktywna Piątka Przemyśl i MKS Stal Nowa Dęba. W Młodzieżowych Mistrzostwach Polski  dwa złote medale zdobyła zawodniczka UKS Sokół Ropczyce Joanna Stanisz,BAD_2016-04-17_MMP2016 w grze pojedynczej i w grze podwójnej wspólnie z zawodniczką  Katarzyną Kutachą  (UKS Start Widełka). Katarzyna Kutacha zdobyła również 5 miejsce w grze mieszanej występując w parze z Jakubem Smajdą.  Piąte miejsce w  grze podwójnej kobiet zdobyła również zawodniczka UKS Start Widełka  Aleksandra Białek występująca w parze z Kamilą Morawską z Krakowa. W Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów  srebrny medal w grze podwójnej dziewcząt zdobyła zawodniczka z UKS Orbitek Straszęcin Magdalena Machnik występująca w parze z Kornelią Marczak z Pszczyny13010909_1313821781977803_1461810097382873781_n. Magda wywalczyła również piąte miejsce w grze mieszanej z Patrykiem Kopciem  (MKS Stal Nowa Dęba). Patryk zmagający się z chorobą wywalczył również piąte miejsce w grze podwójnej chłopców  występując w parze z Rafałem Markiewiczem z Solca Kujawskiego.  Również piąte miejsce w tej kategorii zajął Paweł Kopański (UKS Start Widełka) występujący w parze z Jędrzejem Nowakiem z Jeleniej Góry. Na piątym miejscu uplasował się w grze pojedynczej juniorów Szymon Malik(UKS Trójka Tarnobrzeg)
” Zadanie finansowane z budżetu Województwa Podkarpackiego”