Kadra wojewódzka

KADRA  PODKARPACIA „MŁODZIK” NA ROK 2017

Lp. Nazwisko Imię Data urodzenia Numer licencji  Nazwa klubu
1. Maciąg Szymon 2002 M5326 UKS “Start” Widełka
2. Grzyb Wiktor 2002 G5058 UKS “Orbitek” Straszęcin
3. Kosztyło Michał 2002 K4981 UKS “Orbitek” Straszęcin
4. Dydyński Arkadiusz 2005 D5782 UKS “Orbitek” Straszęcin
5. Krystek Konrad 2003 K5228 UKS “Orbitek” Straszęcin
6. Szela Aleksandra 2002 S5781 UKS “Orbitek” Straszęcin
7. Szerszeń Joanna 2003 S5229 UKS “Orbitek” Straszęcin
8. Orzechowicz Jessica 2002 O5312 UKS “MixTeam” Tarnowiec
9. Bukowińska Amelia 2002 B5256 UMKS Dubiecko
10. Skrzek Emila 2005 S6115 UKS “Orbitek” Straszęcin
11. Zator Klaudia 2005 Z6407 UKS “Orbitek” Straszęcin
12. Langner Daria 2004 L6411 UKS “Orbitek” Straszęcin
13. Piękoś Eliza 2004 P6405 UKS “Orbitek” Straszęcin
14. Warnecki Olaf 2002 W5707 RKB Rzeszów
15. Dziedzic Zofia 2004 W trakcie UKS “Sokół” Ropczyce
16. Jodłowska Patrycja 2002 W trakcie UKS “Sokół” Ropczyce
17. Tęcza Oliwia 2005 T6406 UKS “Orbitek” Straszęcin
18. Grzyb Gabriel 2005 G5489 UKS “Orbitek” Straszęcin
19. Godzwon Dawid 2004 G6452 RKB Rzeszów
20. Wojdyła Honorata 2002 W7095 UKS “Arka” Umieszcz
21. Smalarz Aleksandra 2002 S5917 UKS “Arka” Umieszcz
22. Chuchro Mateusz 2005 C7084 UKS “Start” Widełka
23. Syhłowyj Szymon 2005 S7086 UKS “Start” Widełka
24. Malak Kamil 2005 M7084 UKS “Start” Widełka
25. Czaja Stanisław 2004 C6823 UKS “Volant” Mielec
26. Batok Daniel 2004 B6795 UKS “Volant” Mielec
27. Serwański Gracjan 2003 S6669 UKS “Jagiellonka” Medyka
28. Harapiński Filip 2003 H6666 UKS “Jagiellonka” Medyka
29. Wołk Martyna 2003 W6665 UKS “Jagiellonka” Medyka
30. Szymczyszyn Wiktoria 2004 S7062 UKS “Jagiellonka” Medyka
31. Gierlach Maja 2004 G6686 UKS “Jagiellonka” Medyka
32. Woźniak Aleksandra 2005 W6673 UKS “Jagiellonka” Medyka
33. Pietnica Jakub 2005 P6671 UKS “Jagiellonka” Medyka
34. Knaź Andżelika 2005 K6670 UKS “Jagiellonka” Medyka
35. Pawluś Marcelina 2005 P6685 UKS “Jagiellonka” Medyka
36. Harapiński Mikołaj 2005 H6674 UKS “Jagiellonka” Medyka
37. Obłoza Kacper 2005 O7081 UKS “Jagiellonka” Medyka
38. Toś Julia 2003 T6668 UKS “Jagiellonka” Medyka

 KADRA  PODKARPACIA „JUNIOR MŁODSZY” NA ROK 2017

Lp. Nazwisko Imię Data urodzenia Numer licencji  Nazwa klubu
1. Dziedzic Maria 2001 D5642 UKS “Sokół” Ropczyce
2. Jodłowska Aleksandra 2001 J5645 UKS “Sokół” Ropczyce
3. Bukowińska Klaudia 2000 B4244 RKB Rzeszów
4. Róg Natalia 2000 R4591 MKS “Stal” Nowa Dęba
5. Mycek Beata 2001 M4717 MKS “Stal” Nowa Dęba
6. Tomczyk Zofia 2001 T5763 MKS “Stal” Nowa Dęba
7. Golenia Magdalena 2000 G3411 UKS “Orbitek” Straszęcin
8. Pakosz Wiktoria 2001 P6154 UMKS Dubiecko
9. Pawlus Paulina 2001 P6096 UMKS Dubiecko
10. Dudziak Izabela 2001 D5257 UMKS Dubiecko
11. Dudziak Aleksandra 2000 D5258 UMKS Dubiecko
12. Kania Monika 2001 K5213 UKS “Arka” Umieszcz
13. Jurasik Mariola 2001 J5624 UKS “Arka” Umieszcz
14. Faber Gabriela 2000 F5212 UKS “Arka” Umieszcz
15. Kufel Jakub 2000 K4613 UKS “Orbitek” Straszęcin

Zatwierdził Zarząd Podkarpackiego Związku Badmintona w dniu 11.02.2017 r.