Grand Prix Polski Juniorów w Lubinie

W dniach 14-15 kwietnia 2018 roku, w Lubinie odbył się turniej z serii Grand Prix Gold. Jest to jeden z najmocniej obsadzonych, juniorskich turniejów w sezonie, gdzie prym w większości kategorii wiodą zawodnicy z kadry narodowej (U19). W tym przypadku najlepiej w grze mieszanej zaprezentował się Patryk Kordek (UKS „Aktywna Piątka” Przemyśl). Przemyślanin grający w duecie z Karoliną Szubert dopiero w pojedynku finałowym ulegli parze Bartosz Gałązka (LKS „Technik” Głubczyce) / Dominika Kwaśnik (UKS „BENINCA” Kędzierzyn-Koźle) 21:19 ; 19:21 ; 15:21 plasując się ostatecznie na drugim stopniu podium. Był to jedyny medal dla Podkarpacia, a sam Patryk w grze pojedynczej uplasował się poza podium, na miejscach 9-12. Nasze województwo reprezentowali jeszcze zawodnicy z RKB Rzeszów oraz Stali Nowa Dęba. RKB wystartowało w składzie : Klaudia Bukowińska, Aleksandra Jodłowska oraz Maria Dziedzic. Najwyżej w grze pojedynczej znalazła się Maria Dziedzic, ostatecznie kończąc turniej na miejscu 5-8, a Klaudia Bukowińska na miejscach 9-12. W grze podwójnej kobiet debel Klaudia Bukowińska / Aleksandra  Jodłowska zakończył rywalizację na miejscu 6, a zaraz za nimi, na pozycji 7 turniej zakończyła Maria Dziedzic w parze z Urszulą Trusińską (WWL Marki). W barwach klubu z Nowej Dęby wystartował jedynie Jakub Suszyński. W grze pojedynczej juniorów Kuba zajął dalekie, 20 miejsce. W grze podwójnej, para Jakub Suszyński/Kacper Kopacz (UTS Akro-Bad Warszawa) zajęła 8 miejsce.