Akademickie Mistrzostwa Polski w Badmintonie

W dniu 2.12.2017 r. Warszawie z udziałem wielu czołowych zawodniczek i zawodników z całej Polski rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Akademickiego Związku Sportowego w badmintonie. Bardzo dobrze w tych mistrzostwach spisał się badmintonista Stali Nowa Dęba na co dzień student Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Szymon w grze podwójnej mężczyzn wspólnie z Michałem Walentkiem (KS Kolejarz Częstochowa) wywalczyli znakomite trzecie miejsce i brązowy medal.  W grze pojedynczej mężczyzn w silnej stawce rywali Szymon wywalczył bardzo dobre piąte miejsce. Medal Szymona to już w sumie 15 medal wywalczony w tym roku przez badmintonistów Stali na zawodach rangi Mistrzostw Polski, w roku Złotego Jubileuszu 50 – lecia istnienia sekcji badmintona. Również brązowy medal w grze podwójnej kobiet zdobyła zawodniczka UKS Start Widełka Aleksandra Białek na codzień studentka Uniwersytetu Rzeszoskiego. Ola wystąpiła w parze dawną reprezentantką UKS Sokół Ropczyce Joanna Stanisz obecnie ABRM Warszawa.