Trzeci turniej Podkarpacki Cup 2017 w Żyrakowie zakończony

Ponownie sukcesem organizacyjnym zakończył trzeci Ogólnopolski Turniej Podkarpacki CUP 2017 Dzieci, Żaków i Młodzików  Młodszych w dniu 11.11.2017 roku w Żyrakowie.  W turnieju wystąpili zawodnicy  z województw: świętokrzyskiego, opolskiego, śląskiego i podkarpackiego. Cykl czterech turniejów jest dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego. Podobnie jak w poprzednich turniejach rywalizacja przebiegała zgodnie z zasadami fair play. Rywalizację uroczyście otworzył Wójt Gminy Żyraków Marek Rączka. Rozegrano blisko 270 pojedynków na bardzo dobrym poziomie.
W poszczególnych kategoriach miejsca na podium przedstawia się następująco:

Kategoria Dzieci:
gra pojedyncza chłopców:
1 miejsce – Patryk Kramarczyk (KS Set Mazańcowice)
2 miejsce – Mateusz Michalik – Tarnów
3-4 miejsce – Maciej Chuchro (UKS Start Widełka)/ Hubert Janczyk (MKS Spartakus Niepołomice)

gra pojedyncza dziewcząt:
1 miejsce – Marietka Biel (UKS Unia Bieruń)
2 miejsce – Oliwia Surowiec (UKS Start Widełka)
3-4 miejsce – Maja Zmarz i Oliwia Surowiec (UKS Start Widełka)/ Anna Bobowski (MKS Spartakus Niepołomice)

Kategoria Żaków:
gra pojedyncza chłopców:
1 miejsce – Wojciech Budny (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn Koźle)
2 miejsce – Maciej Zmarz (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn Koźle)
3-4 miejsce – Kacper Drymajło (UKS Jagiellonka Medyka)/Paweł Jurek (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn Koźle)

gra pojedyncza dziewcząt:
1 miejsce – Hanna Banaszak (MMKS Kędzierzyn-Koźle)
2 miejsce – Agata Kozicka i Alicja Syrek (UKS Unia Bieruń)
3-4 miejsce – Klaudia Rzeszutek (UKS Start Widełka)/ (UKS Unia Bieruń)

Kategoria Młodzik Młodszy:
gra pojedyncza chłopców:
1 miejsce – Przemysław Gajda (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn Koźle)
2 miejsce – Dominik Juhnke (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn Koźle)
3-4 miejsce – Arkadiusz Dydyński (UKS Orbitek Straszęcin)/ Igor Jasek (MMKS Kędzierzyn-Koźle)

gra pojedyncza dziewcząt:
1 miejsce – Julia Wójcik (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn Koźle)
2 miejsce – Emilia Skrzek (UKS Orbitek Straszęcin)
3-4 miejsce – Klaudia Zator (UKS Orbitek Straszecin) / Aleksandra Gwóźdź (MKS Spartakus Niepołomice)

gra podwójna chłopców:
1 miejsce – Przemysław Gajda/ Dominik Juhnke (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn Koźle)
2 miejsce – Arkadiusz Dydyński/Gabriel Grzyb (UKS Orbitek Straszęcin)
3-4 miejsce – Tomasz Cież/Jakub Knihinicki i /Wojciech Budny/ Tomasz Simkiewicz (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn Koźle)

gra podwójna dziewcząt:
1 miejsce – Emilia Skrzek/Klaudia Zator (UKS Orbitek Straszęcin)
2 miejsce – Malwina Gediga/Julia Wójcik (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn Koźle)
3 miejsce – Emilia Pastuła/Klaudia Rzeszutek (UKS Start Widełka)

gra mieszana:
1 miejsce – Arkadiusz Dydyński/Emilia Skrzek (UKS Orbitek Straszęcin)
2 miejsce – Przemysław Gajda/ Julia Wójcik (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn Koźle)
3-4 miejsce – Gabriel Grzyb/Klaudia Zator (UKS Orbitek Straszęcin)/ Tomasz Cież/Amelia Krząkała (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn Koźle)

FOTO RELACJA Rafała Kosztyło

Szczegółowe wyniki OTD i Ż
Szczegółowe wyniki LTMMŁ

Klasyfikacja generalna po trzech turniejach:
Klasyfikacja Klubów PODKARPACKI CUP 2017
KLASYFIKACJA PODKARPACKI CUP 2017 – DZIECI i ŻACY
KLASYFIKACJA PODKARPACKI CUP 2017 – Młodzik Młodszy

Ostatni turniej z cyklu Podkarpacki CUP 2017 r. zostanie rozegrany 9.12.2017 r. w Żyrakowie.