7 medali Podkarpacia na Grand Prix Juniorów i Młodzików w Suwałkach

W dniach 10-12 marca 2017 r.  na „polskim biegunie zimna” w Suwałkach rozegrany został kolejny turniej rangi Grand Prix Polski. Województwo podkarpackie reprezentowane było przez zawodników z  klubów: MKS Stal Nowa Dęba, UKS Start Widełka, UKS Orbitek Straszęcin, Świetna dyspozycja juniorów zaowocowała zdobyciem siedmiu medali. W grze  podwójnej mężczyzn pierwsze miejsce zajął  Patryk Kopeć (MKS Stal Nowa Dęba) w parze z Bartoszem Markiewiczem (MLKS Solec Kujawski), natomiast zawodnicy Startu Widełka  Konrad Płoch/Paweł Kopański zajęli drugie miejsce. W grze mieszanej na podium znaleźli się ponownie zawodnicy z Podkarpacia, na najwyższym stopniu stanął Patryk Kopeć/Agnieszka Foryta (STB Energia Lubliniec), drugie miejsce zajął Konrad Płoch w parze z Dorotą Matysiak (KS Hubertus Zalesie Górne).

W kategorii młodzik dobry występ tradycyjnie zaliczył Szymon Maciąg UKS Start Widełka, który dwukrotnie stanął na trzecim miejscu podium, w grze pojedynczej i mieszanej z Zuzanną Luban (STB Energia Lubliniec). W grze podwójnej chłopców trzecie miejsce zajęła para   Michał Kosztyło (UKS Orbitek Straszęcin) wraz z Jakubem Suszyńskim (MKS Stal Nowa Dęba). Kolejnym startem tych zawodników są Drużynowe Mistrzostwa Polski Województw które odbędą się pod koniec tygodnia w Kępnie.

” Zadanie finansowane z budżetu Województwa Podkarpackiego”