Grand Prix Młodzików i Juniorów-Kępno 28-30.10.2016 r.

W Kępnie w dniach 28-30.10.2016 r.  rozegrany został kolejny w tym sezonie turniej Grand Prix Polski Młodzików i Juniorów w badmintonie. Na starcie zawodów stanęli wszyscy najlepsi polscy młodzicy i juniorzy, a w tym gronie dość liczna grupa badmintonistów z podkarpackich klubów: UKS Orbitek Straszęcin, UKS Start Widełka, MKS Stal Nowa Dęba, UKS Trójka Tarnobrzeg oraz UKS Aktywna Piątka Przemyśl. Podkarpaccy badmintoniści spisali się bardzo dobrze, nadając w wielu grach ton rywalizacji. W kategorii młodzików w grze mieszanej bardzo dobrze spisał się Jakub Suszyński, który wraz ze swoją partnerką Arianną Biel (UKS Unia Bieruń) po znakomitej grze wywalczyli doskonałe drugie miejsce, potwierdzając tym samym swoje wielki możliwości oraz to, że w chwili obecnej należą do ścisłej krajowej czołówki w tej kategorii wiekowej. Na trzecim miejscu uplasował się mixt: Szymon Maciąg (UKS Start Widełka) / Zuzanna Luban (STS Energia Lubliniec). W grze pojedynczej młodzików dobre trzecie miejsce wywalczył Szymon Maciąg (UKS Start Widełka) a w grze podwójnej młodzików debel chłopców Jakub Suszyński (Stal) / Michał Kosztyło (UKS Orbitek Straszęcin) wywalczyli  piąte miejsce. W kategorii juniorów  drugie miejsce wywalczył mixt: Tymoteusz Malik (UKS Trójka Tarnobrzeg) / Aleksandra Ptak (UKS Vol – Trick Kępno). Doskonałe drugie miejsce w grze podwójnej juniorów wywalczył debel: Paweł Kopański / Konrad Płoch (UKS Start Widełka). Paweł Kopański (UKS Start Widełka) również w grze pojedynczej juniorów wywalczył doskonałe drugie miejsce Była to kolejna znakomita promocja województwa podkarpackiego przez badmintonistów tym razem w Wielkopolsce.