Grand Prix Juniorów i Młodzików w Lubinie

W dniach 1-2.10.2016 roku w Lubinie rozegrany został pierwszy w nowej formule Grand Prix Gold Juniorów i Młodzików. Wzięli w niej udział nasi reprezentanci którzy zostali zakwalifikowani na podstawie wysokich miejsc na liście klasyfikacyjnej. W kategorii juniorów w grze mieszanej Patryk Kopeć ( MKS Stal Nowa Dęba występujący w parze z Wiktorią Adamek (UKS Ząbkowice Dąbrowa Górnicza) zajął wysokie trzecie miejsce przegrywając pechowo pojedynek o finał. Nadmienić należy że czwarte miejsce zajął również w tej kategorii Tymoteusz Malik (UKS Trójka Tarnobrzeg) występujący w parze z Aleksandrą Ptak(KB-Voltrick Kepno). Tymoteusz zajął również czwarte miejsce w grze podwójnej chłopców występując wspólnie z Robertem Cybulskim (MKB Lednik Miastko). W kategorii młodzików nasi reprezentanci zdobyli trzy medale a zdobywcą dwóch został Jakub Suszyński(MKS Nowa Dęba). Kuba występując w grze mieszanej z Arianną Biel z Bierunia zajął drugie miejsce oraz występując z Michałem Kosztyło w grze podwójnej zajął trzecie miejsce. W grze mieszanej młodzików zwyciężył Szymon Maciąg (UKS Start Widełka) występujący z  Zuzanną Luban z Lublińca.